Plisy okienne Piaseczno Warszawa

Plisy okienne należą do jednych z najpraktyczniejszych osłon okiennych, wykonane są z poliestru i składają się jak harmonijka. Głównym ich atutem jest możliwość zasłaniania od dołu do góry oraz wybranego fragmentu okna.

Bogaty system plis pozwala na adaptację w oknach o niestandardowych kształtach, takich jak: okna dachowe, trójkątne, trapezowe, skośne, półokrągłe i oczywiście pionowe.

Ten nowatorski system jako jedni z nielicznych na rynku osłon okiennych nadaje się do prania w warunkach domowych i stanowi najpraktyczniejszą osłonę, gdyż pozwala na zastosowanie dwóch tkanin tzn. Dzień-noc. Dodatkowa możliwość obsługi uchwytem, łańcuszkiem, sznurkiem, silnikiem lub za pomocą rączki teleskopowej – 1,5 metra, umożliwia prostą obsługę plisy w miejscach trudno dostępnych.

Plisa posiada jeden mankament – mianowicie jednym z jej ”wrogów naturalnych” jest psotliwy kot :), który może pazurkami uszkodzić nylonowe sznurki na których opiera się najbardziej popularny system.

Plisy występują standardowo w szerokości 20 mm a także – co jest nowością na naszym rynku – w szerokości 50 mm, co jest doskonałą przesłoną dużych powierzchni okiennych.

W naszych katalogach znajdą Państwo powyżej 300 tkanin o różnej transparentności, systemach sterowań, zamocowań (również bezinwazyjnych), bogatej kolorystyce tkanin jednolitych jak i wzorzystych